ANA SAYFAHAKKIMIZDADANIŞMANLIKDESTEK MERKEZİİLETİŞİM

Hakkımızda

Admin Yazılım 1989 yılından bu yana Bilişim sektörüne  sürekli ve toptan çözüm üreten bir hizmet anlayışıyla çözüm olanakları geliştirmek amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Admin Yazılım, firma ve işgücü verimliliğini artırma konusunda ve piyasadaki ticari sistemi analiz etmiş uzman arkadaşlarla kadrosunu geliştirerek güçlendirmiştir.

Admin Yazılım, tüm sektörlerde; büyük ve orta ölçekli işletmelere, içinde bilişim sistemleri ve uygulama çözümleri bulunan anahtar teslim projeler geliştirmektedir.

Amaç, “bugün için çözüm” yerine “sürekli çözüm” sağlayan bilişim sistemleri ve uygulama yöntemleri geliştirerek, şirketlerin iş süreçlerine değer kazandıran bir çözüm sağlayıcı olarak konumumuzu güçlendirmeyi, işletmelerin çözümlerimizi ve uzmanlığımızı etkili bir biçimde kullanarak işlerini başarıyla geliştirmelerini sağlayan lider bir şirket olarak tanınmayı hedeflemekteyiz.

Güçlü bir müşteri hizmetleri politikasına dayalı, uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla global varlığımızı genişletmeyi hedeflemekteyiz. Hedeflediğimiz pazar için uygulanabilir çözüm sağlayıcı olarak lider olmaktır. Bu konum, uzun vadeli bağlılıkla kazanılacak ve korunacaktır. Bu bağlılık, öngörülebilir çözümler, güçlü faaliyet ve global stratejiye dayalı bir yürütme anlayışıyla sağlanacaktır.

Gelişen ve değişen koşullar çerçevesinde Admin Yazılım, sadece paket programlar satıp bozulduğunda teknik desteğini veren bir kuruluş olmaktan öte müşterilerini yönlendiren, sorularını cevaplayan, programların işleyişine sadece teknik anlamda değil, etkili ve verimli kullanım açısından da katkıda bulunmayı hedefleyen kuruluş yaratmayı ilke olarak benimsemiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit edip, onlara ihtiyaçlarından fazlasını vermemek, sistemlerini gelişen teknolojilere paralel olarak sürekli kılmak ve onları teknoloji dünyasındaki fırtınalardan haberdar etmek kendimize prensip edindiğimiz ilkelerdendir.

MİSYONUMUZ;
Admin Yazılım' nin misyonu; küreselleşen dünya pazarlarında işletmelerin verimlilik ve kârlılığını arttırıcı çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak sunmaktır. Bu misyona yönelik olarak Admin Yazılım, kuruluşların verimliliklerini arttırıcı, kullanımı kolay, teknolojik yeniliklere uyumlu hizmetler üretmekte, bunların satış ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini vermektedir.

REFERANSLARIMIZ

Firma Ünvanı Firma Yetkilisi
Arıtech Bilgi Teknolojileri  A.Ş. Ferhat CİMİT
Bimeks Çelik Ticaret A.Ş. Ayşe İÇER
Demaş Kablo San. ve  Tic. A.Ş. Leyla BAŞKAN
Doğuş Hizmet Yönetimi  Org. ve  Danışmanlık  A.Ş. Vedat YENİ
DSB Reklam Tanıtım Dekorasyon Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. Serhan AKBULUT
Galata Araştırma Yayın.Tanıt ve Biliş.Tek.Hiz.A.Ş. Vedat YENİ
Kalyon Medikal Araçlar San. Tic. Ltd. Şti. Yasemin BAŞ
Körfez Gayrimenkul İnş.Taahhüt Turizm San. Tic. A.Ş. İsa ŞAHİN
Özel Pangaltı Ermeni Lisesi Vartuhi  AKDEMİR
Pancom Komünikasyon Sist.Müm.San.Tic. A.Ş. Sema KASAP
Tapan Tıbbi Araçlar Dış Tic.San.Ltd.Şti. Çınar TAPAN
Yopaş Yeşiloğlu Otom. San. ve Tic. A.Ş. Nuran KIRMIZIYEŞİL

 * Referanslarımız alfabatik sıra ile sıralanmıştır.