ANA SAYFAHAKKIMIZDAÇÖZÜMLERDESTEK MERKEZİİLETİŞİM

Logo Klasik 2                                                                                                                    

LKS 2 yeni teknolojisi ve düsük maliyeti ile kendini yeni ekonomiye göre hazirlamak isteyen kobilere rekabet gücü kazandiracak. Günümüzün global rekabet baskisi isletmeleri, bulunduklari pazarin ihtiyaçlarini dikkate alan planli, kontrollü, verimli ve fonksiyonel is yönetim sistemleri kurmaya zorlamaktadir. Bu zorunluluk, bilgi sistemlerini etkin bir sekilde kullanan ve is süreçlerini iyilestirmeyi hedefleyen yeni yönetim yaklasimlarini uygulayan firmalari rakipleri karsisinda öne geçiren kritik bir basari faktörüne dönüsmektedir. LKS'nin ilk sürümünden bu yana düzenli olarak derlenen ve incelenen müsteri istekleri ve yönlendirmeleri dogrultusunda ulasilan son nokta ve 17 yillik tecrübe, LKS 2'de sekillenerek kullanicilarimiza sunulmakta.  

Ürünün Dökümanları
» ürünün broşürü
   
 

Windows Uyumlugu

Yillardir LOGO ürünlerini kullanan isletmeler, LOGO'nun titizlikle hazirlanmis kullanici arabiriminin sagladigi kisa ögrenme süresi ve her türlü karmasik operasyonu hizli ve hatasiz yürütme avantajindan yararlanmistir. Bu özellikler Windows ortaminin sagladigi kullanim ve ögrenme kolayligi özellikleriyle de birlesmistir. Kullanicilar pek çok is yaziliminda karsilanmayan tam Windows uyumluluguna LogoKlasik 2 ile kavusabilir. LKS 2 'ye geçen müsterilerimiz windows ürünü avantajlari olan , windows yazici uyumu , e-mail ( Örnegin rapor pencereleri üzerinden direkt olarak alinan raporun e-mail olarak ilgili kisilere gönderilebilmesi ) mouse kullanimi, Multitasking özelligi ( Kullanicinin, ayni anda birden fazla is yapabilme olanagi ) gibi özelliklere kavusmus olacaklardir. Yönetim kararlarina girdi olusturan verilerin sisteme kolay ve hatasiz girilmesi, bir bilgi sisteminden verim elde etmenin ön sartidir. LogoKlasik 2, Windows 95, 98, Windows 2000 ve Windows NT isletim sistemlerinin sagladigi gelistirilmis özelliklerden yararlanir. Windows istemciler birden fazla pencere arasinda gerçek zamanli güncelleme ve kayit inceleme (browse) özelliklerini içerir.

Iliskisel Veritabani

LogoKlasik 2 veritabani gereksinimleri yüksek isletmelerin güvenilirlik, performans ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarini karsilar. MS DE ve MS SQL Server iliskisel veritabanlarini destekler ve Database özellikleri sayesinde gerçeklestirilebilecek acil sorgulamalar ile isletme faaliyetlerinin sonuçlari analiz edilebilir.