ANA SAYFAHAKKIMIZDADANIŞMANLIKDESTEK MERKEZİİLETİŞİM

Sempa webORDER

webORDER, internet üzerinden siparişler toplama ve yönetme yazılımıdır. webORDER ile bayileriniz, müşterilerinizi, satış temsilcileriniz siparişlerini ister klasik sipariş girişi ekranıya isterseniz tasarladığınız sipariş formları ile siparişlerini internet üzerinden girebilecekler. İster bilgisayarınızdan, isterner TurkcellConnect Kartlı notebook'unuzdan, isterseniz mobil cihazlardan siparişlerinizin yer ve zaman bağımsız olarak girilsin.

Ürünün Dökümanları
   
Web'den Sipariş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Siparişleriniz faksla geliyor, zar zor okunan sipariş bilgileri operatör aracılığıyla gün boyu bilgisayara giriyorsanız, webORDER size göre. webORDER ile bayi, müşteri ve satış temsilcileriniz artık siparişleri Mobil Cihazlar ve Web üzerinden siparişlerini girebilecekler. 

Siparişleri İzleyin, onaylayın, raporlandırın

webORDER sipariş işlemlerinizin tamamını otomatize eder. Bayi, Müşteri, Mağazalar gelen siparişler anında Ticari Programına kayıt edildiği gibi, Satış Temsilcileri sahada siparişleri el bilgisayarlarından girişini yapabilir. Satış Yöneticileri ofis dışındayken bile siparişleri gecikmeden onaylar. Yöneticiler ise günlük siparişleri raporlandırır. webORDER ile işletmeler daha hızlı daha mutlu.

 

 

Esnek Teknoloji, Mutlu İşletmeler

webOrder ile ister klasik sipariş form girişini kullanın, dilerseniz kendi tasarladığınız hazır sipariş formalarını kullanın. Hazır sipariş formları ile siparişleriniz hızlıca girilsin. Gelişmiş kullanıcı ayarları ile kullanıcı denetimi sizde olsun. webORDER ile sipariş girişi yaparken ister mobil olsun, ister bilgisayarınızda isterseniz notebook'unuzda TurkcellConnect Kart ile siparişlerinizi EDGE hızında verin. webORDER ile işlerinizi zaman ve yer bağımsız, özgürce yapın.